Урок 1-2

Тема: Правила техніки безпеки при роботі за комп'ютером. Робота з програмами навчального призначення.

 Методична порада: дайте можливість учням самостійно провести цей урок під Вашим керівництвом. Він може бути організований як міні-проект "Комп'ютер у моєму навчанні". Учні об'єднуються у групи за інтересами (відповідно до навчальних предметів). Групи учнів мають переглянути відео з правил безпечного використання комп'ютерів, дослідити матеріали за рекомендованими посиланнями на ресурси Інтернету, знайти ще один із сайтів, що пропонує ресурси для дистанційного навчання, скласти невелику презентацію із порадами як можна навчатись, використовуючи Інтернет, та робити це без шкоди своєму здоров'ю. По завершенні підготовки групи продемонструють свої роботи, а учні нададуть їм рекомендації щодо покращення презентаційи, які можна розмістити на інформаційному стенді (екрані) школи
                        Пригадайте з дітьми, як працювати з файлами мультимедіа, як створювати презентації, копіювати фрагменти екрану та опрацьовувати їх, тощо. Розкажіть, що будуть ще вивчати учні у 7 класі на уроках інформатики, познайомте із підручником (друкованим чи його електронним варіантом), запропонуйте прочитати розділ Вивчаємо із уроку 1.

Повторюємо правила поведінки в комп'ютерному класі
Правила безпечної роботи за комп'ютером

 Ресурси для використання на уроці:

Презентація ресурсу                       

Відео до уроку №1

Відео до уроку №2Відео до уроку № 3Урок 2

Вправа "Адреса електронної пошти" 


Посилання для повноекранного перегляду http://LearningApps.org/view1684410

Відео від компанії Києвстар "Безпека в Інтернеті"  
Мультфільм "Електронна пошта" із серії "Почемучка".
Завдання для дітей: переглянути мультфільм та визначити по тексту підручника у якій частині мультфільму герої прочитали сторінки підручника (уроку 1). Визначити, чи користувались вони ще іншими матеріалами. 


Немає коментарів: