Урок 5-6

 Урок 5


Матеріали для проведення практичної роботи № 1
https://drive.google.com/file/d/0B6fTIfFMSQYZZjhnVUlYZnFjSEU/view?usp=sharing


Урок 6

Матеріали для узагальненняМатеріали для розв'язування компетентнісного завдання № 1 розмящені у файлах-заготовках. Шаблон презентації "Смайлики" можна завантажити за посиланням
http://www.slideshare.net/OlgaBarna/pptx-53523679

7 коментарів:

Сергій Мацаєнко сказав...

Доброго дня!
Підкажіть, будь ласка, чи можна придбати "Зошит для практичних робіт та проектної діяльності", в електронному вигляді, так як Матеріали для проведення практичної роботи № 1, що вище на цій сторінці?
В країні криза, в батьків грошей обмаль, далеко не кожен учень може дозволити собі придбати такий зошит. А маючи такий електронний зошит, учні б мали змогу робити помітки безпосередньо на ПК (Paint або PowerPoint або навіть в програмі для читання pdf), без паперової тяганини.
Доречі, коли будуть файли-заготовки до наступних розділів?
Дякую за даний ресурс.

Кімакович Оксана сказав...

Скажіть, будь ласка, де можна взяти електронну версію підручника для 7 класу. Бо поки що я зустрічала лише попередні макети, які були виставлені на конкурс підручників. Щоб підготуватися до уроку потрібно ознайомитися з матеріалом параграфу. І я не розумію, чому підручники, які видають за державний кошт не можна отримати у електронному вигляді?

Сергій Мацаєнко сказав...

Підтримую!
Ні підручника, ні файлів-заготовок. Як дати якісні знання учням?

Ольга Барна сказав...

Розуміємо Ваше занепокоєння, але, на жаль, питання пані Оксани не до авторів. Зі свого боку, всі допоміжні матеріали, які за можливості, виставляємо на блозі. Оскільки за календарним плануванням у нас урок 6 тільки наступного тижня - урок розв'язування компетентнісних завдань, то спочатку ми розмістимо матеріали для цього уроку, а вже потім - для уроків другого розділу. Вибачте, якщо щось з вини авторів Ви отримуєте невчасно, і це впливає на якість навчання Ваших учнів. Але усе, що ми робимо - це волонтерська робота за межами основного робочого часу. А всі ми люди, і часто обставини складаються таким чином, що це буває на межі людських можливостей та часу у добі.

Кімакович Оксана сказав...

До вас як авторів абсолютно ніяких зауважень. Книжка чудова, Особливо за 4 клас, рада що не вибрала іншої книжки, особливо тепер коли потримала її у руках, навіть на дотик приємна. За виставлені матеріали велике, привелике спасибі. Таки роботи менше. А завдання ви виставляєте вчасно. Просто наш район планував вчитися по суботах і першу суботу вересня ми вчилися, і тому у понеділок у нас вже 6 урок, хоча мав би бути 5. А часу направду не вистачає, тому дуже вас розумію. Ще раз дякую за вашу роботу!

Ігор Шевчук сказав...

Хочу зауважити, що робота з електронною поштою передбачає реєстрацію облікового запису користувача. У більшості країн є обмеження віку для реєстрації 14, 15, 16 років. Наприкиклад Gmail не пропустить реєстрацію нашого учня 7 класу, бо відповідно законодавства США він не досяг відповідного віку (наші розумники обходять це вказуючи фіктивну дату народження) .Думаю такі обмеження є правильними і в Україні їх теж необхідно вводити. Звідси висновок- вивчення електронної пошти повинно проводитись у 8-9 класі(вік 14 років) і аж ніяк не в 7 класі
,

Ольга Барна сказав...

Автори підручника керувались чинною програмою. Зараз на сайті МОН обговорення нової програми. Долучайтесь до внесення змін - пишіть свої зауваження, будь ласка, на етапі складання програми, бо потім ми уже діємо по факту програмних вимог.